„Szczęśliwego nowego bycia eko” od ING

Akcje marketingowe i promocje , CSR,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Mniej plastiku? Panele słoneczne na dachu? A może mniej zmarnowanego jedzenia? Każdy pomysł jest dobry – pod warunkiem, że wcielimy go w życie. Bądźmy eko nie tylko od święta.

Świąteczne życzenia mają szczególną moc. Dotyczą naszych bliskich i tego, co dla nas naprawdę ważne. Dla ING, i dla wielu z nas, takim tematem jest… ekologia. Dlatego chcemy, żeby nasze życzenia zainspirowały do działań dla dobra naszego i przyszłości naszych dzieci – powiedziała Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

ING Bank Śląski przygotował listę inspirujących wskazówek, dzięki którym święta mogą być bardziej ekologiczne. Porady można wykorzystać także na co dzień. Bank zachęca do bycia eko nie tylko od święta:

https://spolecznosc.ing.pl/-/Blog/Nawet-bia%C5%82e-%C5%9Bwi%C4%99ta-mog%C4%85-by%C4%87-zielone-odkryj-urok-eko-gwiazdki/ba-p/21724

Do akcji ING zaprosił również znanych influencerów:

  • Katarzyna Mecinski - autorka vloga „Fifty Na Pol” (wielokulturowość, eko rozwiązania z różnych stron świata);
  • Tomek Czajkowski – autor bloga „Magiczny Składnik” (kuchnia w stylu slow, inspiracje zero waste).

Mamy nadzieję, że klienci przetestują proponowane przez nas pomysły. Być może chęć dbania o środowisko pojawi się również w ich postanowieniach noworocznych i zostanie z nimi na dłużej – dodała Barbara Pasterczyk.

Tytuł akcji: „Szczęśliwego nowego bycia eko”

Czas trwania: od 16 grudnia 2019

Narzędzia: wyklejki, www, social media i direct marketing

Agencje: Brain, GONG, Mosqi.to