#zdalnidopomocy z ING dziękują za udział w akcji

Produkty i usługi, Akcje marketingowe i promocje , CSR,

Znani twórcy internetowi dziękują wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji #zdalnidopomocy z ING. Dzięki zaangażowaniu internetowych, ci mniej zdalni mogą teraz radzić sobie lepiej w świecie online.

Akcja ING #zdalnidopomocy odbiła się szerokim echem wśród internautów. Na YouTube spot obejrzało do tej pory 5 714 446 osób, przy 3471 łapkach w górę, co daje 96,4% pozytywnych reakcji. W sumie na kanałach ING odnotowano 116 183 reakcji i 3462 komentarzy, a na kanałach zaangażowanych w akcję twórców internetowych 348 343 reakcji i 6294 komentarzy.

W akcji #zdalnidopomocy ING zachęca do wspierania tych, którzy gorzej odnajdują się w internetowej rzeczywistości. Podpowiada jak nauczyć ich bankować online, zrobić zakupy w internecie czy zainstalować aplikację.

Bank przygotował też materiały, w których przypomina jak wiele spraw można załatwić zdalnie, bez wychodzenia z domu, m.in. filmiki instruktażowe o korzystaniu z bankowości mobilnej.

Na stronie banku znajduje się również Poradnik Bankowania Online, dostępny w dwóch wersjach:

  • Bankowość mobilna dla początkujących – obsługa na smartfonach;
  • Bankowość internetowa dla początkujących – obsługa na komputerze (NOWOŚĆ).

To swego rodzaju podręcznik, który krok po kroku pokazuje jak zainstalować bankowość mobilną czy internetową oraz jak korzystać z jej podstawowych funkcji.

Więcej na: https://www.ing.pl/lp/zdalni-do-pomocy

Młodzi Zdalni (reZi, Naruciak, Poszukiwacz, Aleksandra Żuraw, Katarzyna Gandor, Sylwia Lipka, Adrianna Skon), którzy zachęcali do udziału w akcji teraz dziękują wszystkim, którzy się do niej przyłączyli. W krótkich spotach przypominają, że każdy z nas jest nadal #zdalnydopomocy!

Więcej tu:

https://www.youtube.com/watch?v=QqF1oxNpzOk