ING: „Przedsiębiorcy, u was nie ma, że się nie da. Dzięki, że robicie swoje”

Akcje marketingowe i promocje , Produkty i usługi,
|ING Księgowość |ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski wspiera Polaków w biznesie. W nowej kampanii promuje ofertę dla firm - pożyczkę bez prowizji oraz wsparcie księgowego za 0 zł przez 6 miesięcy.

2020 rok nie był łatwy dla firm. Z jednej strony, wiele z nich zawiesiło działalność a z drugiej, każdego miesiąca, kilkadziesiąt tysięcy Polaków decydowało się na założenie własnej działalności*. Również w KRS zarejestrowano w minionym roku ponad 47 tysięcy spółek**. Te wyniki pokazują wielką determinację i odwagę polskich przedsiębiorców. Dla tych, którzy planują wdrożyć nowe pomysły w biznesie lub zrealizować być może odłożone wcześniej projekty, przygotowaliśmy specjalną ofertę finansowania bez prowizji oraz rozszerzyliśmy usługę wsparcia księgowego w banku na firmy prowadzące uproszczoną księgowość. W ING jesteśmy gotowi, aby realnie wesprzeć „odbudowywanie” polskiej przedsiębiorczości – powiedziała Ewa Łuniewska, wiceprezes zarządu ING Banku Śląskiego.

Nieprzewidywalność dotyka nas wszystkich ale to przedsiębiorcy przede wszystkim stawiają jej czoła. Nawet jeżeli jest trudno, szukają okazji, wymyślają, przeorganizowują. Ponad 65% badanych firm uważa, że pandemia trwale zmieni ich funkcjonowanie***. Czasami może to wymagać zmiany całego modelu biznesowego i ustawienia zupełnie nowych założeń. Potrzeba tu otwartości na nowe i kreatywności ale również konkretnego wsparcia. W ING takie wsparcie dajemy. W nowej kampanii, doceniamy wysiłki firm i proponujemy adekwatne rozwiązania na ten moment – dodała Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

Narzędzia od ING, które pomagają firmom się rozwijać i robić swoje w biznesie: 

Księgowy od ING za 0 zł przez 6 miesięcy 

Firmy mogą powierzyć prowadzenie swojej księgowości dedykowanym ekspertom ING w ramach usługi Biuro rachunkowe. Specjaliści sprawdzą i zaksięgują faktury a końcem miesiąca wyślą wyliczenie kwot podatków do zapłaty. W trakcie miesiąca klienci mogą korzystać z nieograniczonej liczby konsultacji. Wszystkie sprawy księgowe mają pod ręką w telefonie, tablecie czy laptopie. Usługa jest dostępna wyłącznie dla posiadaczy bankowości internetowej Moje ING lub ING Business.

Usługa biura rachunkowego wraz z funkcjonującymi już modułami Fakturowanie, Magazyn, Samodzielna księgowość i Kadry i płace umożliwiają kompleksowo zarządzanie sprawami firmy. Usługi księgowości dostarcza spółka ING Usługi dla Biznesu.

Więcej na: https://www.ing.pl/lp/ksiegowy-dla-firmy

Pożyczka online bez prowizji

Pożyczkę online bez prowizji można przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą taki, jak:  finansowanie inwestycji, wsparcie płynności finansowej czy realizację pomysłów i przedsięwzięć związanych z rozwojem firmy.

Maksymalna kwota pożyczki w ofercie specjalnej bez prowizji wynosi 400 tys. zł.

Oferta pożyczki online bez prowizji skierowana jest do firm - osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz spółek, korzystających zarówno z uproszczonych zasad księgowości, jak i działających w oparciu o pełną księgowość.

Więcej na: https://www.ing.pl/lp/pozyczka-na-rozwoj-firmy

Link do spotu:

30s Księgowy - https://youtu.be/QjysAUvlWxY

30s Pożyczka - https://youtu.be/7dGA6TzYyps

*Dane GUS dotyczące jednoosobowych działalności i spółek cywilnych

**Analiza Centralnego Ośrodku Informacji Gospodarczej, grudzień 2020:

https://www.coig.com.pl/nowe-firmy-w-krs-w-2020-r_grudzien.php

***Badanie Polskiego Instytutu Ekonomicznego na grupie tysiąca firm, listopad 2020

Szczegóły kampanii:

  • Tytuł: „Przedsiębiorcy, u was nie ma, że się nie da. Dzięki, że robicie swoje”
  • Start kampanii: 21 marca 2021 r.
  • Narzędzia: TV + Internet + direct marketing
  • Agencje: Brain, GONG
  • Media: Mullen Lowe Media Hub

#NajlepszyBankDlaFirm