ING wraca z ofertą dla firm, w której wspiera Polaków w biznesie

Akcje marketingowe i promocje , Produkty i usługi,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A. |ING Księgowość

ING Bank Śląski kontynuuje działania skierowane do firm: „Przedsiębiorcy, u was nie ma, że się nie da. Dzięki, że robicie swoje”. Bank promuje narzędzia, które pomagają firmom się rozwijać i robić swoje w biznesie: pożyczkę online bez prowizji oraz wsparcie księgowego za 0 zł przez 6 miesięcy.

Gospodarka wybiła się z recesji już w 1kw21 a więc zanim skończyła się trzecia fala pandemii, to zasługa mocnego przemysłu. Po zniesieniu restrykcji w maju br. ruszyła druga jej część, a więc handel i usługi rynkowe - dotychczas najbardziej dotknięte pandemią. Wariant delta koronawirusa może wprawdzie rozłożyć w czasie okres odbicia PKB, jednak rosnąca odporność gospodarki to dobry prognostyk. Inwestycje firm są konieczne by budować moce produkcyjne i konkurencyjność w środowisku rosnących kosztów produkcji. Biznes musi iść do przodu i my chcemy w tym pomóc.  Dla firm, które szykują się na wdrażanie nowych rozwiązań, rozwój oraz inwestycje mamy konkretne rozwiązania: pożyczkę online bez prowizji oraz wsparcie księgowego - powiedziała Ewa Łuniewska, wiceprezes zarządu ING Banku Śląskiego.

W marcu tego roku uruchomiliśmy kampanię skierowaną do firm z hasłem „Przedsiębiorcy, u was nie ma, że się nie da. Dzięki, że robicie swoje”. Pomimo trudnej sytuacji na rynku, wiele firm już wtedy było gotowych, żeby działać i inwestować, co pokazywały wyniki kampanii. Teraz wracamy z tym przekazem bo jesteśmy przekonani, że jest on dla biznesów ciągle aktualny a oferta atrakcyjna. Wiemy, że nasi przedsiębiorcy nie będą czekać, będą działać i rozwijać biznesy. Z badań wynika, że poprawiają się nastroje polskich przedsiębiorców* i coraz więcej firm planuje inwestycje, głównie w nowy sprzęt i maszyny** a my dajemy narzędzia, które im to ułatwią. Wspieramy ducha przedsiębiorczości – dodała Barbara PasterczykDyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

Narzędzia od ING, które pomagają firmom się rozwijać i robić swoje w biznesie: 

Księgowy od ING za 0 zł przez 6 miesięcy 

Firmy mogą powierzyć prowadzenie swojej księgowości dedykowanym ekspertom ING w ramach usługi Biuro rachunkowe. Specjaliści sprawdzą i zaksięgują faktury a końcem miesiąca wyślą wyliczenie kwot podatków do zapłaty. W trakcie miesiąca klienci mogą korzystać z nieograniczonej liczby konsultacji. Wszystkie sprawy księgowe mają pod ręką w telefonie, tablecie czy laptopie. Usługa jest dostępna wyłącznie dla posiadaczy bankowości internetowej Moje ING lub ING Business.

Usługa biura rachunkowego wraz z funkcjonującymi już modułami Fakturowanie, Magazyn, Samodzielna księgowość i Kadry i płace umożliwiają kompleksowo zarządzanie sprawami firmy. Usługi księgowości dostarcza spółka ING Usługi dla Biznesu.

Więcej na: https://www.ing.pl/lp/ksiegowy-dla-firmy

Pożyczka online bez prowizji

Pożyczkę online bez prowizji można przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą taki, jak:  finansowanie inwestycji, wsparcie płynności finansowej czy realizację pomysłów i przedsięwzięć związanych z rozwojem firmy.

Maksymalna kwota pożyczki w ofercie specjalnej bez prowizji wynosi 400 tys. zł.

Oferta pożyczki online bez prowizji skierowana jest do firm - osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz spółek, korzystających zarówno z uproszczonych zasad księgowości, jak i działających w oparciu o pełną księgowość.

Więcej na: https://www.ing.pl/lp/pozyczka-na-rozwoj-firmy

*źródło: http://mik.pie.net.pl/

** źródło: https://krd.pl/Centrum-prasowe/Informacje-prasowe/2021/Przedsiebiorcy-planuja-nowe-inwestycje-i-zatrudnienie--maleje-przy-tym-liczba-chetnych-do-organizacj

 Szczegóły kampanii:

  • Link do spotu:

https://youtu.be/AJvvdtW_FVk

https://youtu.be/7dGA6TzYyps

  • Tytuł: „Przedsiębiorcy, u was nie ma, że się nie da. Dzięki, że robicie swoje”
  • Start kampanii: 30 sierpnia 2021 r.
  • Narzędzia: TV + Internet + direct marketing
  • Agencje: Brain, GONG
  • Media: Mullen Lowe Media Hub

#NajlepszyBankDlaFirm

Materiały do pobrania