Wsparcie w rozwoju dla firm od ING i konto firmowe za 0 zł przez 2 lata

Akcje marketingowe i promocje , Produkty i usługi,
|ING Księgowość |ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski rusza z kampanią dla firm, w której proponuje narzędzia wspierające firmy, gdy trafi się okazja na rozwój - terminal w telefonie oraz  pomoc księgowego. Dodatkowo bank oferuje konto firmowe za 0 zł przez 2 lata.

Wiemy, że dla tych, którzy rozpoczynają własny biznes ważna jest dostępność różnych usług, które mogą pomóc w jego rozwijaniu. Dla 33% przyszłych przedsiębiorców istotne  jest, żeby bank miał szerszą ofertę niż tylko dobre konto*. Dlatego w najnowszej kampanii promujemy rozwiązania, z którymi łatwiej się rozwijać już od startu a dodatkowo konto za 0 zł - powiedziała Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

Nowej kampanii ING towarzyszą promocje:

Promocja „Konto za 0 zł”

Jednoosobowe Działalności Gospodarcze oraz Wspólnoty Mieszkaniowe, które do 31 marca 2023 roku otworzą rachunek Konto Direct dla Firmy, otrzymają darmowe prowadzenie rachunku oraz przelewy (krajowe i SEPA) przez 24 miesiące, bez konieczności spełnienia warunku aktywności.

Promocja dla Pakietu START

Spółki, korzystające zarówno z uproszczonych zasad księgowości, jak i działające w oparciu o pełną księgowość, które wybiorą w ING „Pakiet START”, będą zwolnione z opłaty 29 zł przez 24 miesiące od momentu podpisania umowy. Promocja będzie obowiązywać do 31 marca 2023 roku.

Oferty wspierające

  • Wsparcie księgowego – konsultacje przed założeniem firmy za 0 zł, wystawianie faktur w ING Księgowość za 0 zł oraz Biuro rachunkowe w promocji 6 miesięcy za 50% ceny dla jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek.
  • eTerminal i 200 zł dla firmy na kartę przedpłaconą – bez opłat przez 7 miesięcy w programie Polska Bezgotówkowa.

Więcej tu: https://www.ing.pl/lp/konto-dla-twojej-firmy

Szczegóły kampanii:                                       

  • Tytuł: „Teraz konto za 0 zł aż przez 2 lata i wsparcie w rozwoju firmy”
  • Start kampanii: 26 września 2022 r.
  • Narzędzia: radio + internet + direct marketing
  • Agencja: Brain, GONG
  • Media: Mullen Lowe Media Hub

#NajlepszyBankDlaFirm

*badanie eksploracyjne w segmencie młodych przedsiębiorców, Difference, sierpień 2022