ING zaprasza do udziału w konkursie inwestycyjnym Turbo Wyzwanie

Produkty i usługi,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A. |Biuro Maklerskie ING Banku Śląskiego

Uczestnicy otrzymują wirtualną kwotę 100 000 zł do zainwestowania w certyfikaty Turbo, wybrane akcje i ETF-y na platformie konkursowej.

Konkurs inwestycyjny Turbo Wyzwanie wspiera zdobywanie doświadczenia inwestycyjnego, które może pomóc poruszać się na prawdziwym rynku papierów wartościowych. Wszystkie transakcje w Turbo Wyzwaniu zawierane są na podstawie realnych danych rynkowych podawanych przez ING.

Od 18 do 29 października 2021 r., trwa faza główna rozgrywki, w której najskuteczniejsi inwestorzy  – z najwyższą stopą zwrotu z inwestycji za każdy z dwóch tygodni fazy głównej, a także za cały okres fazy głównej – otrzymają atrakcyjne nagrody m.in. smartwatche, drony, czy zestawy do gier wideo. Łącznie przyznanych zostanie aż 80 nagród!

W Turbo Wyzwaniu może wziąć udział każdy, kto zarejestruje się na platformie konkursowej dostępnej pod adresem www.grainwestycyjna.pl. Rejestracja i udział w grze są bezpłatne. Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie.

Jest to siódma edycja Turbo Wyzwania organizowanego przez ING Bank N.V. oraz spółkę Nowe Usługi S.A., należącą do grupy kapitałowej ING Banku Śląskiego, we współpracy z Giełdą Papierów Wartościowych.