"Nie poszli na studia i zostali nauczycielami jogi" - ING zaprasza na 1. odcinek serii ktobypomyślał - podcasty

Akcje marketingowe i promocje , CSR,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Czy warto zboczyć z utartych szlaków? Czy można przekuć pasję w pracę? Jak zachować balans między pracą a życiem codziennym? O tym, w pierwszym odcinku serii inspirujących rozmów o pokoleniu Z, rozmawiają Owsiana Podcast i Hello Yogi.
 
Wiktoria i Kamil z duetu Hello Yogi zdecydowali sie wybrać własną drogę - nie poszli na studia, poświęcili się yodze i zbudowali własny biznes, dbając jednak na każdym kroku o harmonię między życiem a pracą. Nie musimy mieć zdefiniowanego, konkretnego zawodu i zamykać się w jednej szufladce, która określa kim jesteśmy. Ja w jednym momencie zajmuje się naszym brandem filmowym i rozmawiam np. z parą ślubną – a 10 minut później już montuje film na YouTuba, gdzie uczę yogi. I cały czas jestem jedną i tą samą osobą! (…) Jednak nie zapracowujemy się na śmierć – najważniejsze jest życie, to co, jest poza pracą, czerpanie radości z życia. - mówi Kamil Goral.

Schodzi z nas powoli ta presja udowadniania wszystkim, że jesteśmy lepsi niż w rzeczywistości jesteśmy. Wydaje mi się, że zaczynamy myśleć o sobie, że jesteśmy…wystarczający! (...) To wszystko brzmi fajnie - rób rzeczy po swojemu - ale to wymaga odwagi. Trzeba się sprzeciwić osobom, które są wokół Ciebie (...) i umieć uargumentować, obronić swoją decyzję. - dodaje Wiktoria Majcher.

Całą rozmowę można znaleźć tu: www.patronite.pl/ktobypomyslal

W serii #ktobypomyślał – podcasty ING Bank Śląski razem z serwisem Patronite oddał głos inspirującym przedstawicielom pokolenia Z. W szczerych i otwartych rozmowach, młodzi opowiadają swoje historie oraz poruszają tematy ważne dla swojego pokolenia, takie jak: podejście do edukacji, well-being, podróże i otwartość na świat, podążanie własną ścieżką i pomysły na biznes, podejście do pieniędzy. Zaplanowano 6 odcinków, u 6 różnych podcasterów, z gośćmi, którzy są przedstawicielami generacji Z.

Seria jest częścią kampanii „Dla Was nie ma rzeczy nie do pomyślenia”, w której ING inspiruje młodych do działania, wzmacnia ich sprawczość i aktywnie wspiera w dążeniu do niezależności.