The Best of The Best - Raport roczny ING Banku Śląskiego nagrodzony

Nagrody i wyróżnienia, Wyniki finansowe i informacje biznesowe ,
|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

ING Bank Śląski po raz piąty z rzędu otrzymał nagrodę The Best of the Best za modelowe raportowanie finansowe w konkursie The Best Annual Report organizowanym przez Instytut Rachunkowości i Podatków.

To już siedemnasta edycja konkursu i nasza piąta nagroda The Best of The Best. Jest ona znakomitym potwierdzeniem, że niezmiennie od lat prezentujemy nasze wyniki według najlepszych rynkowych standardów, mimo wyzwań i nowych wątków, jakie pojawiają się co roku. Gratuluję i dziękuję wszystkim osobom za wspaniałą pracę, jaką wkładają w przygotowywanie naszych sprawozdań. Bardzo się cieszę, że docenia ją również kapituła konkursu – powiedziała Bożena Graczyk, wiceprezes zarządu ING Banku Śląskiego.

Konkurs „The Best Annual Report" organizowany jest od 17 lat. Wyróżnia raporty roczne o najwyższej wartości użytkowej dla akcjonariuszy i inwestorów. O nagrodę konkurują spółki z rynku regulowanego przygotowujące skonsolidowane raporty roczne wg MSSF/MSR oraz spółki rynku alternatywnego, sprawozdające wg MSSF/MSR lub Ustawy o Rachunkowości. W kapitule konkursu zasiadają przedstawiciele firm audytorskich i konsultingowych, instytucji finansowych, organizacji związanych z rynkiem kapitałowym oraz mediów. 

Raport ING Banku Śląskiego za 2021 rok dostępny jest tu: