Bankujesz-kupujesz najlepszym projektem

|ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Program ING Banku Śląskiego zdobył uznanie Związku Banków Polskich, zdobywając nagrodę za „Najlepszy projekt 2007" w konkursie „Ambasador Gospodarki Elektronicznej, Partner roku i Projekt roku".

 „Celem bankujesz-kupujesz jest nagrodzenie klientów banku za to, że z nami są i powierzają nam swoje finanse. Cieszymy się, że Program, choć uruchomiony niedawno, już został doceniony zarówno przez naszych klientów, jak również przez Związek Banków Polskich. Wyróżnienie to traktujemy jako sygnał, że zmierzamy we właściwym kierunku oraz jako motywację do dalszej pracy nad udoskonaleniem Programu." - powiedział Szymon Mitoraj odpowiedzialny za wprowadzenie programu w ING Banku Śląskim.

Nagrody zostały przyznane 19 maja b.r., podczas obrad III Kongresu Gospodarki Elektronicznej. Była to pierwsza edycja konkursu, który miał na celu wyróżnienie tych osób i instytucji, których działalność związana była w minionym roku z budową i rozwojem gospodarki elektronicznej oraz społeczeństwa informatycznego w Polsce. Według organizatorów konkursu stosowanie w wielu dziedzinach życia gospodarczego i społecznego szeroko rozumianej elektronizacji i informatyzacji stanowi czynnik decydujący o rozwoju polskiej gospodarki i jej konkurencyjności.

Przypominamy, że bankujesz-kupujesz to program skierowany do wszystkich klientów ING Banku Śląskiego korzystających z systemu bankowości internetowej ING BankOnLine. Dzięki niemu klienci za zgromadzone punkty mogą kupić po bardzo atrakcyjnych cenach markowe produkty, m.in. sprzęt AGD, RTV, aparaty fotograficzne, oprogramowanie komputerowe, a także eleganckie dodatki i zabawki dla dzieci. Aby powiększać ilość zgromadzonych punktów wystarczy korzystać z produktów ING Banku Śląskiego.