Nowe usługi w ING Księgowość

Z ING Księgowości korzysta już blisko 100 000 firm, dlatego rozszerza swoje usługi i wprowadza możliwość skorzystania z Biura rachunkowego i Konsultacji księgowych dla przedsiębiorców. Nowe oferty wraz z funkcjonującymi już modułami Fakturowanie, Magazyn, Samodzielna księgowość i Kadry i płace umożliwiają kompleksowo zarządzanie sprawami firmy.

Pandemia zmieniła nawyki przedsiębiorców, zmuszając wielu do przeniesienia działalności do sieci. Wydawało się, że obszar księgowości będzie jeszcze długo domeną rozwiązań papierowych. Dziś nie ulega wątpliwości, że przedsiębiorcy szybko przystosowują się do zmieniających się trendów. Wielu naszych klientów, prowadzących swoje rozliczania w oparciu o KPiR lub ryczałt, z niecierpliwością czekało na usługę Biura rachunkowego dla przedsiębiorców oraz Konsultacji. Liczymy, że te innowacyjne rozwiązania ułatwią i wesprą codzienne prowadzenie biznesu - mówi Arkadiusz Kuczera, wiceprezes zarządu operatora usługi ING Księgowość.

Biuro rachunkowe

Klienci mogą powierzyć prowadzenie swojej księgowości dedykowanym ekspertom ING. Specjaliści zaksięgują faktury, utworzą deklaracje, rozliczą ZUS oraz z końcem miesiąca wyślą podsumowanie kwot podatków do zapłaty. W międzyczasie klienci mogą korzystać z nieograniczonej liczby konsultacji. Usługa jest dostępna wyłącznie dla posiadaczy bankowości internetowej Moje ING.

Konsultacje

Kolejną usługą są Konsultacje księgowe, w ramach których klient może zadać pytanie ekspertom księgowym bezpośrednio w aplikacji, a odpowiedź otrzyma w ciągu 48h (2 dni robocze). Konsultacje obejmują zagadnienia podatkowe, kadrowo-płacowe, pomoc w przygotowaniu regulaminów oraz polityk RODO, finansowanie faktur i windykację należności od kontrahentów.

Usługa jest dostępna wyłącznie dla posiadaczy bankowości internetowej Moje ING oraz ING Business. Z oferty mogą korzystać również przedsiębiorcy, który nie posiadają rachunku firmowego w ING Banku.

Więcej informacji: www.ingksiegowosc.pl

Materiały do pobrania